Başkan’ın Mesajı

nasir-haznedar2

Nasır Haznedar

Aziz hemşehrilerimiz,

Kalkandelenli olma ayrıcalığını taşıdığımız bizler, yeni yönetim olarak, 35 yıl önce kurduğumuz Kalkandelenliler Yardımlaşma ve Kültür Derneğinin amacına uygun olarak şimdiye kadar sürdürdüğü faaliyetleri yeni dönemde de devam ettirme niyetindeyiz.

Derneğimiz, 1971 yılında kurulmuş, uzun sayılabilecek bir tecrübe dönemini geçirmiş, bünyesinde tüzüğünde öngörülen kollar kurulmuş ve çok yönlü çalışmalar yapmış ve derneğimiz iftihar edilecek başarılar elde etmiştir.

Bir derneği kurup vücuda getirmek ne kadar büyük bir meziyet ise onu yaşatmak, geliştirmek ve ilerletmek ondan da büyük bir çalışma ve azim ister. Burada bütün sorumluluğu ve bütün işleri, üyeler tarafından seçilmiş birkaç kişinin sırtına yüklemek muhakkak ki büyük bir haksızlık olur. Gönüllü olarak vazife alan tüm arkadaşların, yürüttükleri faaliyetler çerçevesinde sizlerin maddi ve manevi desteklerine ihtiyaç duyacakları unutulmamalıdır.

Saygıdeğer hemşehrilerimiz,

Yeni yönetim olarak tüm faaliyetlerimizi hızlandırmak niyetindeyiz.

Size hizmet etme onurunu bizlere verdiğiniz için teşekkür eder; bu şerefli hizmette yolumuza devam ederken sizlerin de her türlü maddi ve manevi desteklerinizle bize güç katacağınızdan eminiz.

Selam ve saygılarımızla,

Nasır Haznedar
Yönetim Kurulu Başkanı

Bir Yorum Yazın